Os 2520 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov u Prahy | 8.22 | 5c | |||
Mrač | 8.27 | 8.27 | |||
Čerčany | 8.30 | 8.30 | 2 | ||
Pyšely | 8.32 | 8.32 | |||
Čtyřkoly | 8.35 | 8.35 | |||
Senohraby | 8.38 | 8.39 | 2 | ||
Mirošovice u Prahy | 8.41 | 8.41 | |||
Mnichovice | 8.44 | 8.44 | |||
Strančice | 8.47 | 8.48 | 2 | ||
Světice | 8.51 | 8.51 | |||
Říčany | 8.54 | 8.55 | 2 | ||
Praha-Kolovraty | 8.58 | 8.58 | |||
Praha-Uhříněves | 9.01 | 9.02 | 2 | ||
Praha-Horní Měcholupy | 9.04 | 9.04 | |||
Praha-Hostivař | 9.07 | 9.07 | 2 | ||
Praha-Strašnice zastávka | 9.11 | 9.11 | |||
Praha-Vršovice | 9.17 | 9.18 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 9.22 | 28b |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci