Os 2516 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov u Prahy | 7.22 | 5 | |||
Mrač | 7.27 | 7.27 | |||
Čerčany | 7.30 | 7.30 | 2 | ||
Pyšely | 7.32 | 7.32 | |||
Čtyřkoly | 7.35 | 7.35 | |||
Senohraby | 7.38 | 7.39 | 2 | ||
Mirošovice u Prahy | 7.41 | 7.41 | |||
Mnichovice | 7.44 | 7.44 | |||
Strančice | 7.47 | 7.48 | 2 | ||
Světice | 7.51 | 7.51 | |||
Říčany | 7.54 | 7.55 | 2 | ||
Praha-Kolovraty | 7.58 | 7.58 | |||
Praha-Uhříněves | 8.01 | 8.02 | 2 | ||
Praha-Horní Měcholupy | 8.04 | 8.04 | |||
Praha-Hostivař | 8.07 | 8.07 | 2 | ||
Praha-Strašnice zastávka | 8.11 | 8.11 | |||
Praha-Vršovice | 8.17 | 8.18 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 8.22 | 28b |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci