Os 2511 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 5.35 | 28 | |||
Praha-Vršovice | 5.39 | 5.40 | 1 | ||
Praha-Strašnice zastávka | 5.44 | 5.44 | |||
Praha-Hostivař | 5.49 | 5.50 | 3 | ||
Praha-Horní Měcholupy | 5.52 | 5.52 | |||
Praha-Uhříněves | 5.55 | 5.56 | 1 | ||
Praha-Kolovraty | 5.59 | 5.59 | |||
Říčany | 6.02 | 6.03 | 1 | ||
Světice | 6.06 | 6.06 | |||
Strančice | 6.10 | 6.11 | 1 | ||
Mnichovice | 6.14 | 6.14 | |||
Mirošovice u Prahy | 6.17 | 6.17 | |||
Senohraby | 6.19 | 6.20 | 1 | ||
Čtyřkoly | 6.23 | 6.23 | |||
Pyšely | 6.25 | 6.25 | |||
Čerčany | 6.28 | 6.29 | 1 | ||
Mrač | 6.31 | 6.31 | |||
Benešov u Prahy | 6.38 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci