Os 24775 | |
Řazení vlaku: 810 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 18.24 | 6 | |||
Třebovice v Čechách | 18.30 | 18.30 | 3 | ||
Anenská Studánka | x | 18.38 | 18.38 | ||
Trpík | x | 18.40 | 18.40 | ||
Mladějov na Moravě | 18.44 | 18.45 | 2 | ||
Kunčina | x | 18.52 | 18.52 | ||
Moravská Třebová | 18.58 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci