..: Trasa vlaku SuperCity 240 Pendolino Košičan - JŘ 2019 :..
SuperCity 240 „Pendolino Košičan“
Řazení vlaku: 681-Bmpz + 081-Ampz + 683-BRmpz + 084-Bmpz + 684-Bmpz + 082-Bmpz + 682-Bmpz  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Košice   15.00 
  Kysak  15.11 15.12 
  Poprad-Tatry  16.05 16.07 
  Štrba  16.26 16.27 
  Liptovský Mikuláš  16.52 16.53 
  Ružomberok  17.10 17.11 
  Žilina  17.52 17.54 
  Čadca  18.17 18.18 2
  Český Těšín  18.40 18.41 2
  Ostrava hlavní nádraží  19.13 19.15 2
  Ostrava-Svinov  19.21 19.23 2
  Olomouc hlavní nádraží  20.12 20.14 2
  Česká Třebová  20.52 20.53 16
  Pardubice hlavní nádraží  21.24 21.25 2
  Kolín  21.43 21.44 102
  Praha-Libeň  22.12 22.13  
  Praha hlavní nádraží  22.19  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster