Vlak 20971 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zwickau Zentrum | 7.28 | ||||
Zwickau (Sachs) Hbf | 7.36 | 7.37 | |||
Plauen (Vogtl) ob Bf | 8.28 | 8.30 | |||
Weischlitz | 8.40 | 8.41 | |||
Oelsnitz (Vogtl) | 8.50 | 8.50 | |||
Adorf (Vogtl) | 9.02 | 9.02 | |||
Bad Brambach | 9.21 | 9.21 | 1 | ||
Plesná | x | 9.25 | 9.25 | ||
Vojtanov | 9.33 | 9.33 | 1 | ||
Žírovice-Seníky | x | 9.37 | 9.37 | ||
Františkovy Lázně | 9.43 | 9.45 | 3 | ||
Františkovy Lázně-Aquaforum | x | 9.46 | 9.46 | ||
Cheb | 9.52 | 7b |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci