..: Trasa vlaku Os 2058 - JŘ 2019 :..
Os 2058
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   11.06 1
  Stará Huť x11.08 11.08 
  Mokrovraty x11.13 11.13 
  Malá Hraštice x11.19 11.19 1
  Nová Ves pod Pleší x11.23 11.23 
  Mníšek pod Brdy  11.29 11.30 1
  Rymaně x11.32 11.32 
  Čisovice  11.37 11.37 2
  Bojanovice x11.41 11.41 
  Bojov x11.44 11.44 
  Klínec x11.48 11.48 
  Měchenice  11.54 11.54 1
  Skochovice x11.57 11.57 
  Vrané nad Vltavou  12.00 12.01 1
  Dolní Břežany-Jarov x12.04 12.04 
  Praha-Zbraslav  12.08 12.08 1
  Praha-Komořany x12.11 12.11 
  Praha-Modřany zastávka  12.14 12.14 1a
  Praha-Braník  12.18 12.18 1
  Praha-Krč  12.22 12.22 1
  Praha-Kačerov  12.25 12.25 
  Praha-Vršovice  12.30 12.31 1
  Praha hlavní nádraží  12.35  24b



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster