..: Trasa vlaku Os 20522 - JŘ 2019 :..
Os 20522
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Králíky   9.04 1
  Králíky zastávka x9.07 9.07 
  Dolní Lipka  9.10 9.15 3
  Prostřední Lipka x9.20 9.20 
  Červený Potok x9.24 9.24 1
  Podlesí x9.33 9.33 1
  Vlaské x9.39 9.39 
  Hanušovice  9.44  4b



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster