..: Trasa vlaku Os 20520 - JŘ 2019 :..
Os 20520
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Králíky   7.20 3
  Králíky zastávka x7.23 7.23 
  Dolní Lipka  7.26 7.29 3
  Prostřední Lipka x7.34 7.34 
  Červený Potok x7.38 7.38 1
  Podlesí x7.47 7.47 1
  Vlaské x7.53 7.53 
  Hanušovice  7.58  4b



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster