..: Trasa vlaku Os 2031 - JŘ 2019 :..
Os 2031
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čisovice   5.09 1
  Rymaně x5.13 5.13 
  Mníšek pod Brdy  5.16 5.17 3
  Nová Ves pod Pleší x5.23 5.23 
  Malá Hraštice x5.28 5.28 1
  Mokrovraty x5.33 5.33 
  Stará Huť x5.39 5.39 
  Dobříš  5.41  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster