..: Trasa vlaku Os 2027 - JŘ 2019 :..
Os 2027
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   21.55 8
  Praha-Vršovice  21.59 22.00 5
  Praha-Kačerov  22.04 22.04 
  Praha-Krč  22.07 22.07 1
  Praha-Braník  22.11 22.11 1
  Praha-Modřany zastávka  22.14 22.14 9a
  Praha-Komořany x22.17 22.17 
  Praha-Zbraslav  22.20 22.20 1
  Dolní Břežany-Jarov x22.24 22.24 
  Vrané nad Vltavou  22.28 22.30 1
  Skochovice x22.32 22.32 
  Měchenice  22.35 22.35 1
  Bojov x22.45 22.45 
  Bojanovice x22.48 22.48 
  Čisovice  22.52 22.53 1
  Rymaně x22.57 22.57 
  Mníšek pod Brdy  23.00 23.01 3
  Nová Ves pod Pleší x23.07 23.07 
  Malá Hraštice x23.12 23.12 1
  Mokrovraty x23.17 23.17 
  Stará Huť x23.23 23.23 
  Dobříš  23.25  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster