..: Trasa vlaku Os 2013 - JŘ 2019 :..
Os 2013
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   13.25 8
  Praha-Vršovice  13.29 13.30 5
  Praha-Kačerov  13.34 13.34 
  Praha-Krč  13.37 13.37 1
  Praha-Braník  13.41 13.41 1
  Praha-Modřany zastávka  13.44 13.44 9a
  Praha-Komořany x13.47 13.47 
  Praha-Zbraslav  13.50 13.50 1
  Dolní Břežany-Jarov x13.54 13.54 
  Vrané nad Vltavou  13.58 14.00 1
  Skochovice x14.02 14.02 
  Měchenice  14.05 14.24 1
  Klínec x14.31 14.31 
  Bojov x14.34 14.34 
  Bojanovice x14.37 14.37 
  Čisovice  14.41 14.42 1
  Rymaně x14.46 14.46 
  Mníšek pod Brdy  14.49  3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster