..: Trasa vlaku Os 2012 - JŘ 2019 :..
Os 2012
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   11.36 1
  Stará Huť x11.38 11.38 
  Mokrovraty x11.43 11.43 
  Malá Hraštice x11.49 11.49 1
  Nová Ves pod Pleší x11.53 11.53 
  Mníšek pod Brdy  11.59 12.00 1
  Rymaně x12.02 12.02 
  Čisovice  12.07 12.07 2
  Bojanovice x12.11 12.11 
  Bojov x12.14 12.14 
  Klínec x12.18 12.18 
  Měchenice  12.24 12.24 1
  Skochovice x12.27 12.27 
  Vrané nad Vltavou  12.30 12.31 1
  Dolní Břežany-Jarov x12.34 12.34 
  Praha-Zbraslav  12.38 12.38 1
  Praha-Komořany x12.41 12.41 
  Praha-Modřany zastávka  12.44 12.44 1a
  Praha-Braník  12.48 12.48 1
  Praha-Krč  12.52 12.52 1
  Praha-Kačerov  12.55 12.55 
  Praha-Vršovice  13.00 13.01 1
  Praha hlavní nádraží  13.05  24b



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster