..: Trasa vlaku Os 2006 - JŘ 2019 :..
Os 2006
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   7.06 1
  Stará Huť x7.08 7.08 
  Mokrovraty x7.13 7.13 
  Malá Hraštice x7.19 7.19 1
  Nová Ves pod Pleší x7.23 7.23 
  Mníšek pod Brdy  7.29 7.30 1
  Rymaně x7.32 7.32 
  Čisovice  7.37 7.37 2
  Bojanovice x7.41 7.41 
  Bojov x7.44 7.44 
  Klínec x7.48 7.48 
  Měchenice  7.54 7.54 1
  Skochovice x7.57 7.57 
  Vrané nad Vltavou  8.00 8.01 1
  Dolní Břežany-Jarov x8.04 8.04 
  Praha-Zbraslav  8.08 8.08 1
  Praha-Komořany x8.11 8.11 
  Praha-Modřany zastávka  8.14 8.14 1a
  Praha-Braník  8.18 8.18 1
  Praha-Krč  8.22 8.22 1
  Praha-Kačerov  8.25 8.25 
  Praha-Vršovice  8.30 8.31 1
  Praha hlavní nádraží  8.35  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster