..: Trasa vlaku Os 2004 - JŘ 2019 :..
Os 2004
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   6.06 1
  Stará Huť x6.08 6.08 
  Mokrovraty x6.13 6.13 
  Malá Hraštice x6.19 6.19 1
  Nová Ves pod Pleší x6.23 6.23 
  Mníšek pod Brdy  6.29 6.30 1
  Rymaně x6.32 6.32 
  Čisovice  6.37 6.37 2
  Bojanovice x6.41 6.41 
  Bojov x6.44 6.44 
  Měchenice  6.54 6.54 1
  Skochovice x6.57 6.57 
  Vrané nad Vltavou  7.00 7.01 1
  Dolní Břežany-Jarov x7.04 7.04 
  Praha-Zbraslav  7.08 7.08 1
  Praha-Komořany x7.11 7.11 
  Praha-Modřany zastávka  7.14 7.14 1a
  Praha-Braník  7.18 7.18 1
  Praha-Krč  7.22 7.22 1
  Praha-Kačerov  7.25 7.25 
  Praha-Vršovice  7.30 7.31 1
  Praha hlavní nádraží  7.35  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster