..: Trasa vlaku Os 2002 - JŘ 2019 :..
Os 2002
Řazení vlaku: 2x814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   4.33 1
  Stará Huť x4.35 4.35 
  Mokrovraty x4.40 4.40 
  Malá Hraštice x4.46 4.46 1
  Nová Ves pod Pleší x4.50 4.50 
  Mníšek pod Brdy  4.56 4.57 1
  Rymaně x4.59 4.59 
  Čisovice  5.04 5.07 2
  Bojanovice x5.11 5.11 
  Bojov x5.14 5.14 
  Měchenice  5.24 5.24 1
  Skochovice x5.27 5.27 
  Vrané nad Vltavou  5.30 5.31 1
  Dolní Břežany-Jarov x5.34 5.34 
  Praha-Zbraslav  5.38 5.38 1
  Praha-Komořany x5.41 5.41 
  Praha-Modřany zastávka  5.44 5.44 1a
  Praha-Braník  5.48 5.48 1
  Praha-Krč  5.52 5.52 1
  Praha-Kačerov  5.55 5.55 
  Praha-Vršovice  6.00 6.01 1
  Praha hlavní nádraží  6.05  24b



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster