..: Trasa vlaku Os 2001 - JŘ 2019 :..
Os 2001
Řazení vlaku: 2x814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   0.30 8
  Praha-Vršovice  0.34 0.34 5
  Praha-Kačerov  0.38 0.38 
  Praha-Krč  0.41 0.41 1
  Praha-Braník  0.45 0.45 1
  Praha-Modřany zastávka  0.48 0.48 9a
  Praha-Komořany x0.50 0.50 
  Praha-Zbraslav  0.53 0.53 1
  Dolní Břežany-Jarov x0.57 0.57 
  Vrané nad Vltavou  1.00 1.01 2
  Skochovice x1.03 1.03 
  Měchenice  1.06 1.06 1
  Bojov x1.15 1.15 
  Bojanovice x1.17 1.17 
  Čisovice  1.21 1.21 1
  Rymaně x1.26 1.26 
  Mníšek pod Brdy  1.28 1.28 1
  Nová Ves pod Pleší x1.34 1.34 
  Malá Hraštice x1.38 1.38 1
  Mokrovraty x1.43 1.43 
  Stará Huť x1.48 1.48 
  Dobříš  1.50  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster