..: Trasa vlaku Os 2000 - JŘ 2019 :..
Os 2000
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   3.36 1
  Stará Huť x3.38 3.38 
  Mokrovraty x3.43 3.43 
  Malá Hraštice x3.49 3.49 1
  Nová Ves pod Pleší x3.53 3.53 
  Mníšek pod Brdy  3.59 4.00 1
  Rymaně x4.02 4.02 
  Čisovice  4.07 4.07 2
  Bojanovice x4.11 4.11 
  Bojov x4.14 4.14 
  Měchenice  4.24 4.24 1
  Skochovice x4.27 4.27 
  Vrané nad Vltavou  4.30 4.31 1
  Dolní Břežany-Jarov x4.34 4.34 
  Praha-Zbraslav  4.38 4.38 1
  Praha-Komořany x4.41 4.41 
  Praha-Modřany zastávka  4.44 4.44 1a
  Praha-Braník  4.48 4.48 1
  Praha-Krč  4.52 4.52 1
  Praha-Kačerov  4.55 4.55 
  Praha-Vršovice  5.00 5.01 1
  Praha hlavní nádraží  5.05  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster