Os 19973 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nučice zastávka | 20.43 | 1b | |||
Nučice | 20.45 | 20.46 | 1 | ||
Rudná zastávka | x | 20.48 | 20.48 | ||
Rudná u Prahy | 20.50 | 20.51 | 3a | ||
Jinočany | x | 20.53 | 20.53 | ||
Zbuzany | x | 20.55 | 20.55 | ||
Praha-Řeporyje | 20.58 | 20.59 | 1 | ||
Praha-Holyně | x | 21.03 | 21.03 | ||
Praha-Hlubočepy | x | 21.06 | 21.06 | ||
Praha-Smíchov | 21.11 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci