Os 19969 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nučice zastávka | 18.13 | 1b | |||
Nučice | 18.15 | 18.16 | 1 | ||
Rudná zastávka | x | 18.18 | 18.18 | ||
Rudná u Prahy | 18.20 | 18.21 | 3a | ||
Jinočany | x | 18.23 | 18.23 | ||
Zbuzany | x | 18.25 | 18.25 | ||
Praha-Řeporyje | 18.28 | 18.29 | 1 | ||
Praha-Holyně | x | 18.33 | 18.33 | ||
Praha-Hlubočepy | x | 18.36 | 18.36 | ||
Praha-Smíchov | 18.41 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci