Os 19909 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 6.20 | 1 | |||
Beroun-Závodí | 6.23 | 6.23 | 3 | ||
Vráž u Berouna | 6.29 | 6.30 | 1 | ||
Loděnice | 6.34 | 6.34 | 1 | ||
Nučice zastávka | x | 6.41 | 6.41 | 1b | |
Nučice | 6.43 | 6.46 | 1 | ||
Rudná zastávka | x | 6.48 | 6.48 | ||
Rudná u Prahy | 6.50 | 6.51 | 3a | ||
Jinočany | x | 6.53 | 6.53 | ||
Zbuzany | x | 6.55 | 6.55 | ||
Praha-Řeporyje | 6.58 | 6.59 | 1 | ||
Praha-Holyně | x | 7.03 | 7.03 | ||
Praha-Hlubočepy | x | 7.06 | 7.06 | ||
Praha-Smíchov | 7.11 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci