Sp 1974 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + 2xB249 + Bdtee276 + Bd264 + Bdtee276 + Bd264 + AB349 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 15.43 | 2 | |||
Brno-Židenice | 15.47 | 15.48 | 2 | ||
Adamov | 15.59 | 16.00 | 2 | ||
Blansko | 16.07 | 16.08 | 2 | ||
Blansko město | 16.10 | 16.11 | |||
Skalice nad Svitavou | 16.21 | 16.22 | 2 | ||
Letovice | 16.29 | 16.31 | 2 | ||
Rozhraní | 16.36 | 16.36 | |||
Moravská Chrastová | 16.39 | 16.39 | |||
Březová nad Svitavou | 16.41 | 16.42 | 2 | ||
Hradec nad Svitavou | 16.49 | 16.50 | |||
Svitavy-Lány | 16.54 | 16.54 | |||
Svitavy | 16.57 | 17.03 | 6 | ||
Opatovec | 17.06 | 17.07 | |||
Opatov | 17.10 | 17.10 | 2 | ||
Semanín | 17.14 | 17.14 | |||
Česká Třebová | 17.19 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci