Sp 1972 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 13.43 | 2 | |||
Brno-Židenice | 13.47 | 13.48 | 2 | ||
Adamov | 13.59 | 14.00 | 2 | ||
Blansko | 14.07 | 14.08 | 2 | ||
Blansko město | 14.09 | 14.10 | |||
Rájec-Jestřebí | 14.14 | 14.14 | 2 | ||
Skalice nad Svitavou | 14.21 | 14.23 | 2 | ||
Letovice | 14.29 | 14.32 | 2 | ||
Rozhraní | 14.36 | 14.37 | |||
Moravská Chrastová | 14.39 | 14.40 | |||
Březová nad Svitavou | 14.41 | 14.42 | 2 | ||
Březová nad Svitavou-Dlouhá | 14.45 | 14.45 | |||
Hradec nad Svitavou | 14.51 | 14.51 | |||
Svitavy-Lány | 14.54 | 14.55 | |||
Svitavy | 14.57 | 15.05 | 2 | ||
Česká Třebová | 15.15 | 15.26 | 2 | ||
Dlouhá Třebová | 15.31 | 15.31 | 2 | ||
Ústí nad Orlicí město | 15.35 | 15.35 | |||
Ústí nad Orlicí | 15.37 | 15.38 | 2 | ||
Brandýs nad Orlicí | 15.46 | 15.47 | |||
Choceň | 15.52 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci