Os 19719 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rakovník | 20.34 | 1 | |||
Rakovník zastávka | x | 20.37 | 20.37 | ||
Lužná u Rakovníka | 20.45 | 20.45 | 3 | ||
Řevničov | 20.53 | 20.54 | 1 | ||
Nové Strašecí | 21.00 | 21.00 | 1 | ||
Rynholec | x | 21.06 | 21.06 | ||
Stochov | 21.09 | 21.10 | 1 | ||
Kačice | x | 21.14 | 21.14 | ||
Kamenné Žehrovice | 21.18 | 21.19 | 1 | ||
Kladno-Rozdělov | x | 21.22 | 21.22 | ||
Kladno | 21.27 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci