Sp 1971 | |
Řazení vlaku: 660 + 662 + 064 + 662 + 661 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 4.43 | 1 | |||
Opatov | 4.49 | 4.50 | 1 | ||
Opatovec | 4.52 | 4.53 | |||
Svitavy | 4.56 | 4.57 | 1 | ||
Svitavy-Lány | 4.59 | 5.00 | |||
Hradec nad Svitavou | 5.03 | 5.03 | |||
Březová nad Svitavou-Dlouhá | 5.09 | 5.09 | |||
Březová nad Svitavou | 5.12 | 5.13 | 1 | ||
Moravská Chrastová | 5.14 | 5.15 | |||
Rozhraní | 5.18 | 5.19 | |||
Letovice | 5.24 | 5.27 | 2 | ||
Skalice nad Svitavou | 5.34 | 5.37 | 1 | ||
Blansko město | 5.47 | 5.48 | |||
Blansko | 5.49 | 5.51 | 1 | ||
Adamov | 5.57 | 5.58 | 1 | ||
Brno-Židenice | 6.09 | 6.12 | 1 | ||
Brno hlavní nádraží | 6.16 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci