Sp 1968 | |
Řazení vlaku: 242_n2 + BDs450 + 2xBdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 19.10 | 6 | |||
Plzeň zastávka | 19.12 | 19.13 | 6d | ||
Dobřany | 19.24 | 19.27 | 2 | ||
Chlumčany u Dobřan | 19.31 | 19.32 | 1a | ||
Přeštice | 19.38 | 19.39 | 2 | ||
Lužany | 19.43 | 19.43 | |||
Borovy | 19.46 | 19.46 | |||
Švihov u Klatov | 19.53 | 19.54 | 1 | ||
Klatovy | 20.03 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci