Sp 1956 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn757 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letohrad | 15.33 | 2 | |||
Lukavice v Čechách | 15.37 | 15.37 | |||
Žamberk | 15.42 | 15.43 | 1 | ||
Bohousová | 15.49 | 15.50 | |||
Litice nad Orlicí | 15.53 | 15.53 | 1 | ||
Sopotnice | 15.57 | 15.57 | |||
Potštejn | 16.01 | 16.01 | 2 | ||
Záměl | 16.04 | 16.05 | |||
Doudleby nad Orlicí | 16.09 | 16.10 | 1 | ||
Kostelec nad Orlicí město | 16.14 | 16.15 | |||
Častolovice | 16.18 | 16.19 | 2 | ||
Čestice | 16.21 | 16.22 | |||
Týniště nad Orlicí | 16.28 | 16.31 | 1 | ||
Třebechovice pod Orebem | 16.38 | 16.39 | 1 | ||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 16.47 | 16.48 | 1 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 16.53 | 8 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci