Sp 1953 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + Bdtn757 + 854 + 162 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 13.05 | 6 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 13.10 | 13.11 | 1 | ||
Třebechovice pod Orebem | 13.18 | 13.20 | 1 | ||
Týniště nad Orlicí | 13.27 | 13.31 | 1 | ||
Čestice | 13.37 | 13.37 | |||
Častolovice | 13.40 | 13.41 | 1 | ||
Kostelec nad Orlicí město | 13.44 | 13.45 | |||
Doudleby nad Orlicí | 13.50 | 13.51 | 1 | ||
Záměl | 13.54 | 13.55 | |||
Potštejn | 13.58 | 14.03 | 1 | ||
Sopotnice | 14.07 | 14.07 | |||
Litice nad Orlicí | 14.11 | 14.12 | 1 | ||
Bohousová | 14.15 | 14.15 | |||
Žamberk | 14.21 | 14.22 | 1 | ||
Lukavice v Čechách | 14.27 | 14.27 | |||
Letohrad | 14.31 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci