Os 19400 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čelákovice | 4.37 | 4 | |||
Čelákovice zastávka | x | 4.40 | 4.40 | ||
Lázně Toušeň | x | 4.44 | 4.44 | 1 | |
Brandýs nad Labem zastávka | x | 4.49 | 4.49 | ||
Brandýs nad Labem-Zápská | x | 4.53 | 4.53 | ||
Brandýs nad Labem | 4.55 | 5.02 | 1 | ||
Polerady nad Labem | x | 5.07 | 5.07 | ||
Kostelec nad Labem | x | 5.11 | 5.11 | 1 | |
Jiřice | x | 5.16 | 5.16 | ||
Lobkovice | x | 5.19 | 5.19 | ||
Neratovice město | 5.22 | 5.22 | |||
Neratovice | 5.27 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci