Sp 1936 „Český ráj“ | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Turnov | 16.41 | 5 | |||
Turnov město | 16.46 | 16.47 | |||
Karlovice-Sedmihorky | 16.51 | 16.52 | 1 | ||
Hrubá Skála | 16.54 | 16.55 | 1 | ||
Borek pod Troskami | 16.58 | 16.58 | |||
Ktová | 17.01 | 17.01 | |||
Rovensko pod Troskami | 17.04 | 17.07 | 1 | ||
Libuň | 17.15 | 17.18 | 1 | ||
Jinolice | 17.21 | 17.22 | |||
Železnice | 17.26 | 17.27 | |||
Jičín | 17.33 | 17.36 | 11 | ||
Kopidlno | 17.53 | 17.54 | 1 | ||
Rožďalovice | 18.02 | 18.03 | 1 | ||
Křinec | 18.09 | 18.11 | 1 | ||
Nymburk město | 18.26 | 18.31 | 1 | ||
Praha-Libeň | 19.09 | 19.10 | |||
Praha hlavní nádraží | 19.16 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci