Os 18809 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Loučovice | 17.12 | 1 | |||
Čertova Stěna | x | 17.18 | 17.18 | ||
Vyšší Brod klášter | 17.23 | 17.25 | 1 | ||
Těchoraz | x | 17.28 | 17.28 | ||
Herbertov | x | 17.31 | 17.31 | ||
Rožmberk nad Vltavou | 17.34 | 17.34 | 3 | ||
Rybník | 17.45 | 17.48 | 7 | ||
Pšenice | x | 17.52 | 17.52 | ||
Bujanov | x | 17.55 | 17.55 | ||
Omlenice | 17.59 | 18.00 | 3 | ||
Kaplice | 18.06 | 18.06 | 1 | ||
Výheň | x | 18.09 | 18.09 | ||
Velešín | 18.14 | 18.15 | 1 | ||
Velešín město | x | 18.18 | 18.18 | ||
Holkov | 18.21 | 18.23 | 2 | ||
Chlumec u Českých Budějovic | x | 18.26 | 18.26 | ||
Kamenný Újezd u Českých Budějovic | 18.30 | 18.30 | 1 | ||
Kamenný Újezd u Českých Budějovic zastávka | x | 18.34 | 18.34 | ||
Včelná | 18.37 | 18.38 | 1 | ||
České Budějovice jižní zastávka | x | 18.43 | 18.43 | ||
České Budějovice | 18.47 | 7 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci