Sp 1843 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jaroměř | 9.03 | 1 | |||
Semonice | x | 9.06 | 9.06 | ||
Černožice | 9.08 | 9.08 | |||
Smiřice | 9.10 | 9.13 | 2 | ||
Lochenice | x | 9.17 | 9.17 | ||
Předměřice nad Labem | 9.20 | 9.20 | 2 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 9.25 | 9.37 | 2 | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 9.49 | 9.50 | 1 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 9.53 | 8 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci