Sp 1799 | |
Řazení vlaku: 714 + 2xBdtx766 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 9.37 | 12 | |||
Děčín východ | 9.40 | 9.41 | 101 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 9.50 | 9.51 | 1 | ||
Česká Kamenice | 10.03 | 10.04 | 1 | ||
Mlýny | 10.12 | 10.13 | 1 | ||
Kytlice | 10.16 | 10.17 | |||
Jedlová | 10.24 | 10.25 | 3 | ||
Chřibská | 10.32 | 10.33 | 1a | ||
Rybniště | 10.37 | 10.38 | 2 | ||
Krásná Lípa město | 10.41 | 10.42 | |||
Krásná Lípa | 10.45 | 10.47 | 1 | ||
Zahrady u Rumburka | 10.51 | 10.52 | |||
Panský | 10.57 | 10.58 | 2 | ||
Brtníky | 11.03 | 11.03 | |||
Mikulášovice horní nádraží | 11.10 | 11.10 | |||
Mikulášovice střed | 11.15 | 11.15 | |||
Mikulášovice dolní nádraží | 11.22 | 9 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci