Sp 1756 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Starkoč | 14.41 | 7 | |||
Václavice | 14.45 | 14.47 | 1 | ||
Náchod zastávka | 14.51 | 14.52 | |||
Náchod | 14.54 | 15.00 | 1 | ||
Náchod-Běloves | x | 15.03 | 15.03 | ||
Velké Poříčí | 15.07 | 15.07 | |||
Hronov | 15.09 | 15.11 | 1 | ||
Police nad Metují | 15.16 | 15.17 | 1 | ||
Žďár nad Metují | 15.20 | 15.21 | |||
Teplice nad Metují | 15.29 | 15.33 | 2 | ||
Meziměstí | 15.42 | 15.45 | 1 | ||
Ruprechtice | x | 15.47 | 15.47 | ||
Hynčice | x | 15.49 | 15.49 | ||
Broumov-Olivětín | x | 15.54 | 15.54 | ||
Broumov | 15.58 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci