Os 17550 | |
Řazení vlaku: 810 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klatovy | 14.16 | 3 | |||
Bezděkov u Klatov | x | 14.20 | 14.20 | ||
Janovice nad Úhlavou | 14.24 | 14.26 | 1 | ||
Dubová Lhota | x | 14.29 | 14.29 | ||
Úborsko | x | 14.31 | 14.31 | ||
Pocinovice | 14.36 | 14.47 | 1 | ||
Loučim | x | 14.52 | 14.52 | ||
Dobříkov na Šumavě | 14.55 | 14.56 | 1 | ||
Chodská Lhota | x | 14.59 | 14.59 | ||
Kdyně | 15.04 | 15.05 | 2 | ||
Starec | x | 15.08 | 15.08 | ||
Kout na Šumavě | 15.10 | 15.11 | 1 | ||
Spáňov | x | 15.15 | 15.15 | ||
Domažlice | 15.22 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci