Sp 1754 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Starkoč | 13.41 | 5 | |||
Václavice | 13.45 | 13.47 | 1 | ||
Náchod zastávka | 13.51 | 13.52 | |||
Náchod | 13.54 | 14.00 | 1 | ||
Velké Poříčí | 14.06 | 14.06 | |||
Hronov | 14.08 | 14.09 | 1 | ||
Hronov zastávka | x | 14.11 | 14.11 | ||
Police nad Metují | 14.15 | 14.16 | 1 | ||
Žďár nad Metují | 14.20 | 14.20 | |||
Česká Metuje | x | 14.23 | 14.23 | 1 | |
Teplice nad Metují | 14.28 | 14.31 | 2 | ||
Březová u Broumova | x | 14.37 | 14.37 | ||
Meziměstí | 14.41 | 14.44 | 1 | ||
Ruprechtice | x | 14.46 | 14.46 | ||
Hynčice | x | 14.48 | 14.48 | ||
Broumov-Olivětín | x | 14.53 | 14.53 | ||
Broumov | 14.57 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci