Os 17519 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klatovy | 19.22 | 1 | |||
Klatovy město | 19.25 | 19.26 | |||
Luby u Klatov | x | 19.30 | 19.30 | ||
Vrhaveč | x | 19.32 | 19.32 | ||
Neznašovy | x | 19.36 | 19.36 | ||
Běšiny | 19.39 | 19.40 | 1 | ||
Nemilkov | 19.46 | 19.46 | 1 | ||
Malonice | x | 19.51 | 19.51 | 1 | |
Kolinec | 19.57 | 20.00 | 1 | ||
Mokrosuky | x | 20.04 | 20.04 | ||
Hrádek u Sušice | 20.07 | 20.08 | 1 | ||
Sušice | 20.13 | 20.15 | 1 | ||
Žichovice | 20.22 | 20.23 | 1 | ||
Velké Hydčice | 20.28 | 20.29 | 1 | ||
Horažďovice | 20.35 | 20.36 | 1 | ||
Horažďovice předměstí | 20.40 | 7 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci