..: Trasa vlaku Os 17511 - JŘ 2019 :..
Os 17511
Řazení vlaku: 810 + 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Klatovy   13.22 1
  Klatovy město Neobsazená zastávka  13.25 13.26 
  Luby u Klatov x13.30 13.30 
  Vrhaveč Neobsazená zastávka x13.32 13.32 
  Neznašovy Neobsazená zastávka x13.36 13.36 
  Běšiny  13.39 13.40 1
  Nemilkov  13.46 13.47 1
  Malonice x13.51 13.51 1
  Kolinec  13.58 13.59 1
  Mokrosuky Neobsazená zastávka x14.04 14.04 
  Hrádek u Sušice  14.07 14.08 1
  Sušice  14.13 14.15 1
  Žichovice  14.22 14.23 1
  Velké Hydčice  14.28 14.29 2
  Horažďovice  14.35 14.36 1
  Horažďovice předměstí  14.40  7



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster