..: Trasa vlaku Os 17509 - JŘ 2019 :..
Os 17509
Řazení vlaku: 810 + 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Klatovy   11.22 1
  Klatovy město Neobsazená zastávka  11.25 11.26 
  Luby u Klatov x11.30 11.30 
  Vrhaveč Neobsazená zastávka x11.32 11.32 
  Neznašovy Neobsazená zastávka x11.36 11.36 
  Běšiny  11.39 11.40 1
  Nemilkov  11.46 11.47 1
  Malonice x11.51 11.51 1
  Kolinec  11.58 11.59 1
  Mokrosuky Neobsazená zastávka x12.04 12.04 
  Hrádek u Sušice  12.07 12.08 1
  Sušice  12.13 12.15 1
  Žichovice  12.22 12.23 1
  Velké Hydčice  12.28 12.29 1
  Horažďovice  12.35 12.36 1
  Horažďovice předměstí  12.40  7



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster