..: Trasa vlaku Os 17505 - JŘ 2019 :..
Os 17505
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Klatovy   7.22 1
  Klatovy město Neobsazená zastávka  7.25 7.26 
  Luby u Klatov x7.30 7.30 
  Vrhaveč Neobsazená zastávka x7.32 7.32 
  Neznašovy Neobsazená zastávka x7.36 7.36 
  Běšiny  7.39 7.40 1
  Nemilkov  7.46 7.47 1
  Malonice x7.51 7.51 1
  Kolinec  7.58 7.59 1
  Mokrosuky Neobsazená zastávka x8.04 8.04 
  Hrádek u Sušice  8.07 8.08 1
  Sušice  8.13 8.15 1
  Žichovice  8.22 8.23 1
  Velké Hydčice  8.28 8.29 1
  Horažďovice  8.35 8.36 1
  Horažďovice předměstí  8.40  3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster