..: Trasa vlaku Os 17503 - JŘ 2019 :..
Os 17503
Řazení vlaku: 810 + BDtax782  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Klatovy   5.22 3
  Klatovy město Neobsazená zastávka  5.25 5.26 
  Luby u Klatov x5.30 5.30 
  Vrhaveč Neobsazená zastávka x5.32 5.32 
  Neznašovy Neobsazená zastávka x5.36 5.36 
  Běšiny  5.39 5.40 1
  Nemilkov  5.46 5.47 2
  Malonice x5.52 5.52 1
  Kolinec  5.58 5.59 1
  Mokrosuky Neobsazená zastávka x6.04 6.04 
  Hrádek u Sušice  6.07 6.08 1
  Sušice  6.13 6.15 1
  Žichovice  6.22 6.23 2
  Velké Hydčice  6.28 6.29 1
  Horažďovice  6.35 6.36 1
  Horažďovice předměstí  6.40  7



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster