..: Trasa vlaku Os 17501 - JŘ 2019 :..
Os 17501
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Klatovy   4.37 3
  Klatovy město Neobsazená zastávka  4.40 4.41 
  Luby u Klatov x4.44 4.44 
  Vrhaveč Neobsazená zastávka x4.47 4.47 
  Neznašovy Neobsazená zastávka x4.50 4.50 
  Běšiny  4.55 4.55 3
  Nemilkov  5.02 5.02 2
  Malonice x5.07 5.07 1
  Kolinec  5.13 5.14 1
  Mokrosuky Neobsazená zastávka x5.19 5.19 
  Hrádek u Sušice  5.22 5.23 1
  Sušice  5.28 5.30 1
  Žichovice  5.37 5.38 2
  Velké Hydčice  5.44 5.45 1
  Horažďovice  5.50 5.51 1
  Horažďovice předměstí  5.55  7



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster