Os 17411 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Poběžovice | 13.25 | 1 | |||
Zámělíč | x | 13.27 | 13.27 | ||
Ohnišťovice | x | 13.29 | 13.29 | ||
Meclov | x | 13.32 | 13.32 | 1 | |
Mašovice | x | 13.35 | 13.35 | ||
Horšovský Týn | 13.39 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci