Sp 1719 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 15.20 | 5 | |||
Lipník nad Bečvou | 15.45 | 15.46 | 1 | ||
Hranice na Moravě | 15.56 | 15.57 | 9 | ||
Hranice na Moravě město | 16.02 | 16.03 | 1 | ||
Teplice nad Bečvou | 16.05 | 16.05 | |||
Černotín | 16.08 | 16.08 | |||
Špičky | 16.11 | 16.11 | |||
Milotice nad Bečvou | 16.13 | 16.13 | |||
Hustopeče nad Bečvou | 16.16 | 16.16 | 1 | ||
Lhotka nad Bečvou | 16.21 | 16.22 | 1 | ||
Valašské Meziříčí | 16.27 | 16.29 | 1 | ||
Brňov | 16.33 | 16.33 | |||
Bystřička | 16.36 | 16.37 | 1 | ||
Jablůnka | 16.41 | 16.42 | 1 | ||
Vsetín | 16.48 | 16.56 | 4a | ||
Leskovec | 17.02 | 17.02 | |||
Valašská Polanka | 17.06 | 17.06 | 1 | ||
Lužná u Vsetína | 17.09 | 17.09 | |||
Lidečko | 17.12 | 17.12 | |||
Lidečko ves | 17.14 | 17.15 | |||
Horní Lideč | 17.18 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci