Sp 1713 | |
Řazení vlaku: 750.7_n2 + Bd264 + Bdtee276 + B249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zábřeh na Moravě | 17.31 | 6 | |||
Ruda nad Moravou | 17.46 | 17.47 | 1 | ||
Hanušovice | 17.59 | 18.02 | 3 | ||
Jindřichov na Moravě | 18.10 | 18.11 | 1 | ||
Branná | 18.20 | 18.24 | 2 | ||
Ostružná | 18.31 | 18.32 | 1 | ||
Ramzová | 18.35 | 18.35 | |||
Horní Lipová | 18.44 | 18.44 | 1 | ||
Lipová Lázně | 18.51 | 18.51 | 1 | ||
Jeseník | 18.58 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci