Sp 1703 | |
Řazení vlaku: 750.7_n2 + Bd264 + Bdtee276 + 2xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zábřeh na Moravě | 8.31 | 6 | |||
Ruda nad Moravou | 8.46 | 8.47 | 1 | ||
Hanušovice | 8.59 | 9.02 | 3 | ||
Jindřichov na Moravě | 9.10 | 9.11 | 1 | ||
Branná | 9.20 | 9.21 | 1 | ||
Ostružná | 9.29 | 9.30 | 1 | ||
Ramzová | 9.33 | 9.34 | |||
Horní Lipová | 9.43 | 9.44 | 1 | ||
Lipová Lázně | 9.50 | 9.51 | 3 | ||
Jeseník | 9.58 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci