Sp 1696 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 15.46 | 7 | |||
Ústí nad Labem západ | 15.48 | 15.49 | 2b | ||
Teplice v Čechách | 16.03 | 16.04 | 2 | ||
Duchcov | 16.11 | 16.12 | |||
Bílina | 16.19 | 16.20 | 2 | ||
Most | 16.30 | 16.31 | 2 | ||
Jirkov zastávka | 16.42 | 16.42 | |||
Odb Chomutov město | 16.45 | 16.46 | |||
Chomutov | 16.49 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci