Os 16933 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Litvínov | 7.12 | 1 | |||
Louka u Litvínova | 7.15 | 7.15 | 1 | ||
Lom u Mostu | x | 7.18 | 7.18 | ||
Osek | 7.24 | 7.25 | 2 | ||
Řetenice | 7.35 | 7.36 | 1 | ||
Teplice v Čechách | 7.39 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci