Os 16805 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jirkov | 14.01 | 1 | |||
Odb Chomutov město | 14.06 | 14.07 | |||
Chomutov | 14.09 | 14.10 | 2 | ||
Březno u Chomutova | 14.24 | 14.24 | 1 | ||
Hořetice | 14.31 | 14.32 | 1 | ||
Žatec | 14.39 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci