Sp 1653 „Kyšperk“ | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 7.48 | 3 | |||
Pardubice-Pardubičky | 7.50 | 7.51 | |||
Moravany | 7.57 | 7.58 | 1 | ||
Choceň | 8.08 | 8.09 | 1 | ||
Brandýs nad Orlicí | 8.13 | 8.14 | |||
Ústí nad Orlicí | 8.23 | 8.27 | 4 | ||
Letohrad | 8.39 | 8.40 | 3 | ||
Verměřovice | 8.45 | 8.45 | |||
Jablonné nad Orlicí | 8.50 | 8.50 | 2 | ||
Těchonín | 8.56 | 8.56 | 2 | ||
Mladkov | 9.00 | 9.00 | |||
Lichkov | 9.04 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci